Balsavimas Vartotojams Apie svetainę

Geriau nei testai

Kodėl vieni žmonės magiškai traukia priešingą lytį? Kodėl vieniems sekasi, o kitus nuolatos persekioja nesekmės - darbe, moksle, asmeniniuose santykiuose?

Ar svarbu pirmasis įspūdis?

Ar kada galvojai apie tai, kokį pirmąjį įspūdį padarai kitiems žmonėms? O ar klausei kada nors artimųjų, kaip tau tinka vienas ar kitas rūbas, batai, šukuosena? Ar mąstei kada nors apie tai, kad būtų smagu paslapčiomis sužinoti TIKRĄ tiesą apie save? Jei taip, ši svetainė - tau.

Nenorime pasakyti, kad psichologiniai testai jau praeityje. Tiesiog ši svetainė - tai alternatyva testui. Ji suteikia galimybę anonimiškai sužinoti norimus klausimus apie save iš kitų žmonių, tam reikalinga tik:

- viena nuotrauka (arba daugiau) ir elektroninis paštas.

Registruokis, svetainėje patalpink nuotrauką(-s), išsirink klausimus ir paleisk balsavimą. Apie balsavimo pabaigą (jis gali užtrukti kelias dienas) bus pranešta el. paštu. Kuo daugiau žmonių per tą laiką aplankys svetainę, tuo greičiau įvyks balsavimas.

Balsuotojai tavęs nežino (kaip ir tu nepažįsti jų), negali su tavimi susisiekti ir išsakyti savo komentarų, kurie tau ir neįdomūs.  Tiesiog greitai sužinai kiek įmanoma tikslią informaciją apie save. Tada tavo nuotrauka automatiškai nustoja būti publikuojama, ir rezultatai pateikiami tik tau.

Svetainės idėja yra užpatentuota. Mes didžiuojamės, kad ši analogų neturinti svetainė sukurta ir pradėjo veikti Lietuvoje.


Ši svetainė yra eksperimentinė, mes stengiamės ją patobulinti kone kasdien. Atsiprašome, jei čia patyrėte kokių nors nepatogumų. Ir maloniai kviečiame pagelbėti savo atsiliepimais!


El. pašto adresas: mj@youaboutme.com


Kitiems labai svarbi Tavo nuomonė - balsuok !


 

Apie svetainę
Apie svetainę
© 2008-2009 Mindaugas Junka